תחום השיקום עוסק בשיחזור (השלמת ) שיניים חסרות בכדי לשפר את תיפקודו ומראהו האסתטי של המטופל. 
השיקום כולל: השלמת חסר שיניים ע" כתרים בודדים, גשרים, שתלים דנטליים, תותבות חלקיות או שלמות. בעזרת שיקום נכון ניתן לפתור בעיות של שחיקת שיניים ובעיות סגר מסובכות. 

שיקום על גבי שתלים- שתלי שיניים מהווים אמצעי יעיל, בטוח ובעל הצלחה מוכחת לשיקום אזורים מחוסרי שיניים. מחקרים רבים מצביעים על אמינות והצלחה רבה בסוג זה של שיחזור שיניים. במקרים  שבהם קיים חוסר שיניים וכאשר השיניים הסמוכות לרווח בריאות, השתלים מהווים את הבחירה המוצלחת ביותר לשיחזור חוסר השן. 
תפקידו של השתל לדמות את שורש השן. על גבי השתל מתקינים כתר או גשר שהם למעשה התחליף לשיניים החסרות. ההחלטה כיצד לשקם שן חסרה, באיזה סוג של שתלי שיניים ובכמה שתלי שיניים להשתמש הינה החלטה שצריכה להתקבל על ידי הרופא  המשקם.
במקרים מורכבים חייב להיות שיתוף פעולה בין רופא מומחה בכירורגיית פה ולסת או מומחה חניכיים לבין הרופא המשקם. אפשרויות השיקום באמצעות שתלים הינן רבות ושונות ממטופל למטופל.
במרפאת  ד"ר חיים לזרוביץ  קביעת תכנית הטיפול ופעולת ההשתלה מתבצעת בשני צוותים ע" רופא כירורג ורופא שיקומאי, בכדי לקבל תוצאה טובה ביותר. תהליך השתלת השיניים עצמו הינו תהליך פשוט, מהיר ולרוב ללא כאבים. במקרים שאין מספיק עצם באיזור ההשתלה קיימות אפשרויות לעבות את העצם ע" עצם מלאכותית או טבעית.

שיקום על גבי השתל

כתר שיקום הפה